Rozpalimy Twoje spojrzenie okularami

Dzięki selektywnie dobranej ofercie sprawdzonych marek okularowych TONNY Eyewear, GIGI Studios, MOREL LUNETTES, ZILLI masz wybór z ponad 3000 modeli, a wśród nich:

 • Oprawki okularowe
 • Oprawki do okularów
 • Oprawki damskie
 • Oprawki korekcyjne męskie
 • Okulary damskie korekcyjne
 • Oprawki okularowe męskie
 • Oprawki dziecięce
 • Okulary przeciwsłoneczne
 • Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne
 • Okulary z nakładkami CLIP ON
 • Okulary dla niej i dla niego
 • Okulary dla dzieci
 • Okulary z polaryzacją
 • Okulary sportowe
 • Okulary tytanowe
 • Okulary patenty

Kółko, prostokąt czy kocie oko

Swój ulubiony kształt znajdziesz w przynajmniej trzech wersjach kolorystycznych. Dobierz odpowiedni kolor do swojej urody, fototypu skóry, garderoby i wizerunku. Pamiętaj o zachowaniu proporcji oraz zwróceniu uwagi na parametry twarzy. Drobna twarz zginie przy oversizowych modelach, za to większa buzia zaprezentuje się w nich idealnie! Mężczyźni poza klasycznym kształtem prostokąta mają do wyboru również kółko. Kobiety z łatwością wymodelują spojrzenie za pomocą kocich okularów z uniesionymi skroniami ku górze. Wybierz odpowiedni kształt okularów dla siebie! Przy wyborze kieruj się rozmiarem okularów, które nosisz. Jeśli są to Twoje pierwsze okulary dokładne wymiary znajdziesz w opisie produktu. 

Styl ponadczasowy, vintage czy odważny

Przeanalizuj swoją garderobę. Jeśli masz w szafie dużo klasycznych ubrań dobrze będzie podkreślić spojrzenie bardziej kolorową odważną oprawą okularową i odwrotnie. Jeśli lubisz stroje vintage dobierz okulary stylizowane na retro. Do zwiewnych ubrań latem będą pasować masywne okulary z gęstego acetatu, a do ciężkich stylizacji oprawy wykonane ze stali nierdzewnej. Pamiętaj o podstawowej zasadzie dobrego stylu: odpowiednie dopasowanie ponad wszystko! Odzież dobieramy do proporcji sylwetki, a okulary do kształtu twarzy i fototypu urody. Nie warto dostosowywać się do aktualnego trendu. Warto zawsze podążać swoim stylem. 

Zamów online i odbierz w salonie optycznym

Teraz masz możliwość przeglądania i zamawiania tysięcy oprawek okularowych oraz okularów przeciwsłonecznych w domu, a ich odbiór w profesjonalnym salonie optycznym. Jak zamawiać? To bardzo proste. Wybierz model okularów, włóż do torby i odbierz w wybranym salonie optycznym. Jak długo będziesz czekać? Przy każdym produkcie on-line znajdziesz informacje o przewidywanym czasie oczekiwania. Dostarczymy je do wybranego przez Ciebie salonu optycznego tak szybko jak jest to możliwe. Twój Optyk, a współpracujący z nami Salon Partnerski będzie mógł dalej przeprowadzić wydanie okularów. To bardzo ważne, aby sprawdzić dopasowanie okularów do twarzy, ustawić symetrię i wydać Ci produkt dostosowany do Twoich potrzeb, tak aby zapewnić Ci najwyższy komfort noszenia. Jeśli potrzebujesz badania wzroku, wstawienia soczewek okularowych w nowe okulary, Twój Optyk dobierze najlepsze szkła dla Ciebie!

Gwarancja i serwis

Dla Twojego bezpieczeństwa przechowujemy tysiące części serwisowych nawet przez 10 lat! Dajemy Ci gwarancję, że w razie potrzeby serwisu, wymiany jakieś części możesz na nas liczyć. Wybierając markę TONNY masz pewność na lata. Marka daje gwarancję aż do 3 lat potwierdzając tym samym wysoką jakość produkowanych opraw. Standardem rynkowym są 2 lata, a w tym przypadku możesz mieć spokój, beztroskę oraz niezawodność o rok dłużej!

Zwroty i wymiana

Jeśli po przymierzeniu w Salonie Partnerskim dokonany wybór on-line nie spełnia Twoich potrzeb, możesz go zwrócić bez ponoszenia kosztów lub wymienić na inny model okularów. Obsługa salonu dopełni wszelkich starań, aby zwrot lub wymiana odbyła się sprawnie i zgodnie z najlepszymi standardami. Dla nas liczysz się Ty i Twoje idealne dopasowanie okularów do kształtu twarzy. 

Twoja satysfakcja jest najważniejsza!

Po zakupie i Twojej wizycie w Salonie Partnerskim otrzymasz od nas krótką ankietę. Liczymy na to, że podzielisz się z nami swoimi doświadczeniami. Dzięki temu będziemy pewni, że wydanie okularów i Twoje wrażenia są pozytywne 😊 

Loading...